április 19, 2024

PannonSport

Negyedik bajnokiját nyerte zsinórban a TSC – videó

A magyar bajnoksághoz hasonlóan, szerb szuperliga sem szünetelt a hétvégén, igaz ott is zárt kapuk mögött folytatódott a bajnokság. Topolyaiak a 10. helyezett Radnikot fogadták, mind a két csapat 3-3 győztes bajnokival a háta mögött, remek formában várhatta az egymás elleni párharcot. Sok helyzetet hozott az első félidő, de gól csak a 45. percben esett, ekkor Szilágyi egy szép egyéni akció végén lőtt a hálóba. De mégsem mehettek a hazaiak előnnyel az öltözőbe, mert az első játékrész ráadásában egyenlítettek a vendégek.
A második félidő is hasonló volt, mint az első, ugyan úgy volt itt is, ott is helyzet, de megint csak a végéig kellett várni a gólra. A 81. percben, egy 16-oson belüli lerántás után megítélt büntetőt, Lukic váltott gólra, ezzel kialakítva a 2-1-es végeredményt. Topolya továbbra is ragad a dobogós csapatokra 5 pont a hátrányuk a harmadik Vojvodinával szemben. Szilágyi és Lukic 13-13 góllal, négyes holtversenyben vezetik a bajnokság góllövő listáját.