április 19, 2024

PannonSport

4. helyen zárt a Topolya – videó

Utolsó meccsén 3-1-es vereséget szenvedett, és lecsúszott a dobogóról a délvidéki alakulat. Vojvodinával nagy csatában voltak az utolsó fordulóig a dobogóért, de a 30 fordulóban a nagyobbik vajdasági csapat örülhetett. Miután a Vojvodina győzni tudott a belgrádi Partizán ellen, míg a topolyaiak, 1-3-as vereséget szenvedtek a Radnicki Nis csapatától.

Igazából már a 9. percben eldőlt a mérkőzés, mikor is Grabez megkapta a második sárga lapját, így 10 emberre fogyatkoztak a vendégek. Ez után a Nis gyorsan berámolt 2 gólt, a 18. percben már 2-0 állt az eredményjelzőn. Tomanovic szépített még ugyan, de az első félidő végén jött a 3. hazai gól. A második félidőben már nem változott az eredmény, így vereséggel zárta a szezont a Topolya. Ennek ellenére szép szezont futottak, újoncként 4. hely és ezzel EL indulást a szezon előtt mindenki aláírta volna. A góllövőlistán 16-16 góllal kettő topolyai támadó is az élen végzett, Szilágyi és Lukic mellet a javori támadó, Nikola Petkovic is 16 gólig jutott a szezonban.