április 19, 2024

PannonSport

Fradi női csapata is megszerezte a BL indulást

Csonka szezonban ugyan bajnokot nem avattak, de egy páros meccset mégis játszott a bajnokság első két helyezettje egymással. A két győzelemig tartó párharcot a Fradi otthonában kezdték meg, ahol kétszer is egyenlített az MTK, de a 89. percben egy 11-es góllal nyert a Fradi. Második meccsen, az új Hidegkuti stadionban is hazai győzelem született, 2-1-re nyert az MTK, ezzel kiegyenlítve a párharc állását. Jöhetett a mindent eldöntő harmadik mérkőzés, ami ismét a Ferencváros otthonában került megrendezésre. Bár korán megszerezte a vezetést az MTK, még a félidő vége előtt fordított a Fradi, második játékrészben már nem született gól, így a mérkőzést .s a párharcot is a Fradi nyerte 2-1 arányban, és indulhat a BL selejtezőjében.