május 7, 2020

PannonSport

Május 23-án folytatódik a magyar labdarúgó szezon

Igaz, csak a legfelső osztályban és a Magyar Kupában, de 70 nap szünet után, május 23-án újra magyar focit láthatnak a nézők, még ha csak televízióban is. A tervek szerint minden mérkőzést közvetít a közmédia valamelyik csatornája, elsősorban a M4 sport, de láthatók lesznek mérkőzések a Duna world-ön is, de amennyiben még több meccs kerül megrendezésre egyszerre, akkor a m4sport.hu-n is követhető lesz élőben mérkőzés.

A női Simple liga 13. fordulójában elmaradt MTK – DVTK mérkőzés kerül megrendezésre, amely dönt arról is, hogy ki szerzi meg a tabellán a második pozíciót a Ferencváros mögött, jelenleg 28-28 ponttal állnak a csapatok, ezzel lezárják a tabellát és az első kettő helyezett oda-vissza meccsel dönt a BL indulásról.
A női meccsekről még nincs információ, hogy mikor kerülnek megrendezésre.

Férfi Magyar Kupa elődöntő 1. mérkőzések

Május 23., szombat
18.00: 
Mezőkövesd–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
20.05: MTK Budapest–Bp. Honvéd (Tv: M4 Sport)

Visszavágók

Május 26., kedd
18.00: 
Mol Fehérvár–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
21.00: Bp. Honvéd–MTK Budapest(Tv: M4 Sport)

A döntő, Június 3., szerda, 20.00

NB1 elhalasztott mérkőzések

1. forduló

Május 23., szombat
15.55: 
Ferencváros–Debrecen (Tv: M4 Sport)

20. forduló

20.00: Újpest–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB1 menetrendje

26. Forduló

Május 29., péntek
20.00: Kaposvár–ZTE FC(Tv: M4 Sport)
Május 30., szombat
16.55: 
Kisvárda–Újpest (Tv: M4 Sport)
19.00: Diósgyőr–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
21.05: Paks–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)
Május 31., vasárnap
18.55: Bp. Honvéd–Debrecen (Tv: M4 Sport)
21.05: Puskás Akadémia–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

27. Forduló

Június 5., péntek
20.00:
 Debrecen–Kaposvár
Június 6., szombat
16.55: 
Mezőkövesd–Paks
19.00: Mol Fehérvár–Kisvárda
21.05: Újpest–Bp. Honvéd
Június 7., vasárnap
18.55: 
ZTE FC–Puskás Akadémia
21.05: Ferencváros–Diósgyőr 

28. Forduló

Június 9., kedd
16.55: 
Kisvárda–Mezőkövesd
19.00: Újpest–Debrecen
21.05: Bp. Honvéd–Mol Fehérvár
Június 10., szerda
16.55: Diósgyőr–ZTE FC
19.00: Puskás Akadémia–Kaposvár
21.05: Paks–Ferencváros

29. Forduló

Június 12., péntek
20.00: 
Mezőkövesd–Bp. Honvéd
Június 13., szombat
16.55: 
Ferencváros–Kisvárda
19.00: Debrecen–Puskás Akadémia
21.05: ZTE FC–Paks
Június 14., vasárnap
19.00: Kaposvár–Diósgyőr
21.05: Mol Fehérvár–Újpest

30. Forduló

Június 16., kedd
19.00: Kisvárda–ZTE FC
21.05: Bp. Honvéd–Ferencváros
Június 17., szerda
19.00: 
Diósgyőr–Puskás Akadémia
19.00: Mol Fehérvár–Debrecen
19.00: Paks–Kaposvár
21.05: Újpest–Mezőkövesd

31. Forduló

Június 19., péntek
20.00: 
ZTE FC–Bp. Honvéd
Június 20., szombat
16.55: Mezőkövesd–Mol Fehérvár
19.00: Puskás Akadémia–Paks
21.05: Ferencváros–Újpest
Június 21., vasárnap
19.00: Kaposvár–Kisvárda
21.05: Debrecen–Diósgyőr

32. Forduló

Június 24., szerda
Mezőkövesd–Debreceni VSC
Mol Fehérvár FC–Ferencváros
Újpest FC–ZTE FC
Bp. Honvéd–Kaposvár
Kisvárda–Puskás Akadémia
Paksi FC–Disógyőri VTK

33. Forduló

Június 27., szombat
Ferencváros–Mezőkövesd
Diósgyőri VTK–Kisvárda
Puskás Akadémia–Bp. Honvéd
Kaposvári Rákóczi–Újpest FC
ZTE FC–Mol Fehérvár FC
Debreceni VSC–Paksi FC