április 27, 2024

PannonSport

Sorsoltak a jégkorong Kontinentális Kupában

A Kontinentális Kupában tehát két kör lesz az idén, amelyek beosztása a következőképpen néz ki:

A csoport, Akureyri, Izland: Kaunas Hockey (litván), Barca Hockey (spanyol), Skautafelag Akureyrar (izlandi), HC Bat Yam (izraeli)
B csoport, Szófia, Bulgária: Crvena Zvezda (szerb), Mladost Zagreb (horvát), Buz Beykoz Istanbul (török), Irbis-Skate Sofia (bolgár)

Csoportkör, 2020. november 13–15.:

C csoport, Amiens, Franciország: Jertisz Pavlodar (kazah), Amiens Gothiques (francia), FTC-Telekom, a B csoport 2. helyezettje
D csoport, Asiago, Olaszország: Sheffield Steelers (brit), Asiago Hockey (olasz), később megnevezendő ukrán csapat, az A csoport 2. helyezettje
E csoport, Ljubljana, Szlovénia: Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz), Olimp Riga (lett), Olimpija Ljubljana (szlovén), a B csoport győztese
F csoport, Frederikshavn, Dánia: Unia Oswiecim (lengyel), Frederikshavn White Hawks (dán), SC Csíkszereda (romániai), az A csoport győztese

A négyes döntőbe minden csoportból a győztes jut be, a finálét 2021. január 8–10. között rendezik.